AKTUÁLNĚ


Termín otevření Retail parku v Unhošti je předpokládán kolem datumu 18.8.2020. Stavba je v plném proudu. O přesném terménu oficiálního spuštění provozu budeme řádně a zavčas informovat.

Naše společnost RP Bucharova, s.r.o. se stala nositelem jubilejního otevření stého KFC v České republice. Pro naší skupinu se jedná o první fast food KFC, který se skupinou AmRest realizujeme. Další fast foody s touto významnou skupinou a pro nás významných obchodním partnerem připravujeme a dokonce i realizujeme.

Podařilo se nám dokončit stavbu Retail parku ve Varnsdorfu. Menší retail park vesle Kauflandu o ploše 2.000m2 s výborným obsazením - TETA Drogerie, SUPER ZOO, PLANEO Elektro, PEPCO. Bude pro veřejnost oteřen v druhé polovině měsíce srpna.

Obdrželi jsme stavební povolení i na akci výstavby retail parku v Unhošti u Kladna. Jedná se o středně velký retail park o ploše 6.500m2 na cca. 2ha pozemku. Zahájení stavby plánujeme na 15.8.2019 a jeho dokončení na konec srpna 2020. Stavbu provádí opět společnost WELKIN stavební, s.r.o.