AKTUÁLNĚ

I přes stávající situaci otevřeme Retail park Ovčáry dne 7.12.2020 pro věřejnost!!!! V současné době budou instalovány Billboardy v Kolíně a okolí s touto oficiální informací! Těšíme se!!!

Dne 20.8.2020 bude slavnostně otevřen náš další fast food. BURGER KING, který je součástí našeho Retail parku v Českých Budějovicích. Díky perfektní lokaci se zajisté stane vyhledávaným fast foodem v kraji.

Naše společnost zakoupila objekt bývalého TESCO v Mohelnici. Do konce roku 2020 tento objekt projde rekonstrukcí a otevřeme zde zbrusu nové prodejny MOUNTFIELD a JYSK. Objekt je součástí velké obchodní zóny.

Před měsícem jsme zahájili naší další stavbu retail parku v Bohumíně. Jedná se o Retail park o rozloze 5.200m2 a je umístěn vedle stávajícího Kauflandu. Dokončení plánujeme na duben 2021.

Prolétli jsme se dronem přes naší největší stávající stavbu - Retail park Kolín - Ovčáry. Stavba je v plném tempu a míříme zdárně k termínu otevření - konec listopadu 2020.

Dnes byl oficiálně otevřen pro veřejnost náš nový retail park v Unhošti. Opět nám první dem propršelo.... Přesto však na parkovišti nebylo ani jedno místo volné. Věříme, že i toto centrum se stane mimořádně úspěšné a zařadí se mezi naše TOP lokality.