AKTUÁLNĚ

26.4.2021 jsme otevřeli náš další Retail park. Tentokrát v Bohumíně. Samotný proces zajištění stavebního povolení, stejně tak i stavba, kterou prováděla společnost WELKIN stavební s.r.o. byly v rekordních časech. Prakticky po 13ti měsících od odkupu pozemků jsme dílo dokončili. Fenomenální je hlavně obsazení: DM drogerie, SUPER ZOO, PEPCO, Dráčik,...

I přes stávající situaci otevřeme Retail park Ovčáry dne 7.12.2020 pro věřejnost!!!! V současné době budou instalovány Billboardy v Kolíně a okolí s touto oficiální informací! Těšíme se!!!

Dne 20.8.2020 bude slavnostně otevřen náš další fast food. BURGER KING, který je součástí našeho Retail parku v Českých Budějovicích. Díky perfektní lokaci se zajisté stane vyhledávaným fast foodem v kraji.

Naše společnost zakoupila objekt bývalého TESCO v Mohelnici. Do konce roku 2020 tento objekt projde rekonstrukcí a otevřeme zde zbrusu nové prodejny MOUNTFIELD a JYSK. Objekt je součástí velké obchodní zóny.

Před měsícem jsme zahájili naší další stavbu retail parku v Bohumíně. Jedná se o Retail park o rozloze 5.200m2 a je umístěn vedle stávajícího Kauflandu. Dokončení plánujeme na duben 2021.

Prolétli jsme se dronem přes naší největší stávající stavbu - Retail park Kolín - Ovčáry. Stavba je v plném tempu a míříme zdárně k termínu otevření - konec listopadu 2020.