Společnost byla založena Mgr. Jindřichem Kukačkou, který působí na trhu developmentu komerčních nemovitostí již od roku 2006. Před založením společnosti KPDG (dříve jako KPD Group s.r.o.) spolupracoval na projektech retailových center, výrobních a skladových areálů pro nadnárodní subjekty v rámci několika developerských společností, se kterými i nadále úzce spolupracuje.

Investiční, developerská a stavební skupina KPDG v úzké spolupráci s investiční a developerskou skupinou EXAFIN realizuje více než 70 retail parků v Praze, středních a jižních Čechách. KPDG patří v současné době mezi nejaktivnější developery v segmentu retailu v České republice. Společnost však cílí i na další segmenty, jako je rezidenční výstavba, výrobní a skladové prostory, dále pak výstavba rodinných domů.

Dceřinou minoritně ovládanou společností se stala i WELKIN stavební s.r.o., která realizuje mimo jiné veškeré stavby celé skupiny.

Pro přehlednost a rozdělení hlavních pilířů skupiny byla v roce 2021 společně se skupinou EXAFIN založena další dceřiná společnost PORTIN, která vytvořila nejen hlavní pilíř a nový brand, ale jasně přiřadila své developerské aktivity právě pod tuto společnost. Obdobně jako skupinou KPDG minoritně ovládaná WELKIN stavební s.r.o., která tvoří druhý pilíř realizací a výstavby celé skupiny.

KPDG, která kromě výše uvedených aktivit spravuje také rodinný majetek a investice, tvoří třetí pilíř skupiny.

„I remember the future like it was only yesterday“

kukacka.jpeg